Bezprzewodowa drukarka domowa FT800


MOŻLIWOŚCI I ZALETY UŻYTKOWANIA:

Pobierz aplikację „H-Print” i prześlij plik do serwera w chmurze, aby umożliwić zdalne drukowanie. Rodzice mogą sterować FT900 za pomocą smartfonu i drukować je nawet wtedy, gdy są w podróży służbowej lub na zakupach, niezależnie od tego, czy jest to praca domowa od nauczycieli, czy materiał edukacyjny z aplikacji APP.

Prędkość drukowania wynosi do 100 mm/s, co oznacza, że wydruk jednej kartki papieru A4 zajmuje tylko 3 sekundy, czyli 2-3 razy szybciej niż w przypadku tradycyjnych drukarek atramentowych.

Dzieci mogą sterować drukarką za pomocą komunikacji głosowej. Rodzice zdalnie przesyłają pracę domową do skrzynki w chmurze, a dzieci mogą ją wydrukować, komunikując się głosowo z drukarką w domu.

FT800 jest prosta i delikatna, z dużą komorą na papier. Posiada pojemnik na papier, który może pomieścić 100 sztuk papieru A4, spełnia codzienne potrzeby w zakresie drukowania.

Drukarka FT800 wykorzystuje technologię druku termicznego, dzięki której do zasilania potrzebny jest tylko papier termiczny, bez konieczności stosowania kaset z atramentem. W porównaniu z drukarkami atramentowymi nie ma problemów z zacinaniem się głowicy drukującej i można uniknąć wdychania szkodliwych substancji wytwarzanych przez nagrzewające się kasety z tonerem, co sprawia, że drukowanie jest bezpieczniejsze i bardziej przyjazne dla środowiska.

FT800 umożliwia łatwe drukowanie bezprzewodowe za pośrednictwem sieci WiFi w domu. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu, miejsce umieszczenia jest bardziej elastyczne, a użytkownik może lepiej korzystać z drukowania mobilnego swobodnie.

Nie trzeba ręcznie rozdzierać papieru, wbudowany automatyczny obcinacz pomaga płasko przyciąć papier po wydrukowaniu, dzięki czemu każdy plik wygląda schludnie.

Różni się od tradycyjnych ciężkich drukarek, wygląda prosto, pięknie i wykwintnie dzięki panelowi z ziarnami drewna i czysto biały korpus drukarki, który jest wspaniałą ozdobą domu.

Wymiary: 314 x 159.5 x 92 mm
Rozdzielczość: 300DPI
Wejście zasilania: 14V/3A
Metoda drukowania: druk termiczny